parge logo

جدیدترین مطالب در حوزه لوازم تحریر و لوازم بایگانی

جدیدترین مطالب در حوزه لوازم تحریر و لوازم بایگانی

اگر برای خرید لوازم بایگانی و اداری و انواع کلاسور دانشجویی دچار مشکل شدی در این صفحه می‌تونی جدیدترین مطالب در حوزه لوازم تحریر و نوشت افزار و لوازم بایگانی اداری رو پیدا کنی همچنین ما به طور اختصاصی به معرفی محصولات شرکت پرگه و راهنمای خرید لوازم بایگانی و اداری می‌پردازیم تا برای مشتریانمان خریدی راحت و با اطمینان بیشتر رو فراهم کنیم.

پوشه آویز دار چیست کاربرد پوشه آویز دار

معرفی پوشه آویز دار و کاربردهای آن

پوشه آویز دار نوعی پوشه است که برای آویزان شدن از کمد بایگانی طراحی شده است. پوشه‌های آویزدار معمولاً از مقوا یا پلاستیک ساخته می‌شوند. پوشه های آویز دار یک همراه خوب برای بایگانی مدارک هستند.

مطالعه»
راهنمای خرید کلاسور نکاتی برای خرید کلاسور

نکاتی برای خرید کلاسور

کلاسور ها برای سازماندهی و ذخیره اسناد و مدارک هستند. آنها در اندازه ها، متریال ها و طرح های مختلف تولید می‌شوند. در این مقاله، انواع مختلف کلاسور ها، مانند کلاسورهای دانشجویی و بایگانی را بررسی می‌کنیم.

مطالعه»
راهنمای خرید انواع پوشه نکات کلیدی برای خرید پوشه

نکات مهم برای خرید پوشه

پوشه‌های تولید شده توسط شرکت پرگه در انواع مختلفی طراحی و تولید می‌شوند، هر کدام با ویژگی‌ها و کاربردهای مخصوص به خود را دارند. حتما پبش از خرید پوشه این مطلب را مطلعه فرمایید.

مطالعه»
زونکن یا کلاسور تفاوت زونکن و کلاسور

بررسی کامل تفاوت زونکن و کلاسور

زونکن lever arch file دارای ۲ حلقه به شکل D است و مکانیزم اهرمی دارد از طرف دیگر، کلاسور Ring Binder از 4 یا 5 حلقه‌ی فلزی دارد و برای باز کردن باید حلقه ها را به سمت خارج بکشید. بررسی تفاوت های زونکن و کلاسور:

مطالعه»